Jaunumi /

Jaunie Jaunajiem- Dziesmas bērnu koriem (10.04.2014)

Godinot savu novadnieku, latviešu gaismas saucēju dzejnieku ausekli un turpinot latviešu a capella kora dziesmas tradīciju, 2005. gadā Alojas pilsētas dome izsludināja bērnu kora dziesmu jaunrades konkursu bērnu korim ar mērķi motivēt jaunos autorus radīt latviskas un mūsdienīgas dziesmas saviem vienaudžiem. Konkursa idejas autore un projekta vadītāja ir kordiriģente Māra Skride un tā nosaukumā izmantotas Ausekļa dzejas rindas- Kas mēs bijām, būsim, esam.


Jaunie autori no visas Latvijas kopš 2005. gada konkursam iesnieguši 146 oriģināldziesmas un latviešu tautas dziesmas apdares a capella. 50 jaundarbu autori pēc konkursa žūrijas vērtējuma kļuvusi par konkursa laureātiem.

Krājums maksā 4.90 EUR.

Jaunie Jaunajiem Dziesmas bērnu koriem
Jaunie Jaunajiem Dziesmas bērnu koriemKomentāri

pirms 1589 dienām (18.06.2014 01:21)

Uz jautājumu kādēļ Man netīk šie svētki atbidēšu ar Jūsu teiktajiem vārdiem Svētki ir krocmeializēti esmu no tiem cilv. kurus spēj piesaistīt klusums, miers, pārdomas, bet ir tik grūti no visa izrauties un ieiet šai klusumā.Es vēlarvien nespēju noticēt, ka ir iesācies gaidīšanas laiks nemaz nerunājot par to, ka rīt jau ir 3 adventa!Manas vēlmes būtu šo laiku pavadīt Tuvāk Tētim, sakārtot sevi, pieklust Lai ļautu tur iemājot Mazajam Jēzus bērniņam. Bet kā Jums liekās vai tas izdodās ? Protams, ka nē. Ir tik daudzas lietas, kas ikdienā ietekme, bet nejau apkārtējā pasaule pie tā visa jāvainojama man ir izvēle, bet viss tik dziļi ievelk.Man šobrīd nāk prātā vārdi no Rom.7:15,17 20(Jo es pats nesaprotu, ko daru; jo nevis to, ko gribu, es daru, bet, ko ienīstu, to es daru. Bet tad jau vairs es tas neesmu, kas dara ļaunu, bet manī mītošais grēks. Jo es zinu, ka manī, tas ir, manā dabīgajā miesā, nemīt nekas labs. Labu gribēt man ir dots, bet labu darīt ne. Jo labo, ko gribu, es nedaru, bet ļauno, ko negribu, to es daru. Bet, ja es to daru, ko negribu, tad darītājs neesmu vairs es, bet manī mītošais grēks. )Par to kādēļ esmu izvēlējusies ziemassvētkos nemērot ceļu uz baznīcu Atklāti sakot nezinu vaivaru šeit tik brīvi savas domas, paust. Man negribās, ka tas nāktu kādam par apgēcību. Piedodiet.Protams, ka pārdomas nespēj neko, bet Jūs notiesas nezinat kādēļ es esmu izšķīrusies par šādusoli un kā jau Jūs teicāt tikai Kristus Tādad arī ne Dievkalpojums Vismaz man personīgi.Es pilnībā piekrītu Jums par to, ka tas ir laiks ko veltu Dievam, bet Redzi, Tev patīk patiesība,kas apslēpta sirds dziļumos (51.ps 8a) un Upuri, kas patīk Dievam, ir satriekts gars. (19a) Un tad ja es nenāku viņa priekšā ar tādu sirdi (ziemassvētkos) vai to vaig ?Ziniet par ļaudīm kas atnāk ziemassvēkos Kad Evanģēlijā tie stāstīta līdzībapar sējēju ikviena sēkla dzird vārdu un ne velti saka, ka katrs vārds ko sējpaliek sirdī un kaut kad šis vārds var sākt augt.


Ienākt
draugiem.lv twitter.com facebook.com
Draugi / Sadarbības partneri