Jaunumi /

Dziesmu pavadījums un Klavierimprovizācija (07.05.2015)

Šī jaunā grāmata palīdz lasītājam atklāt improvizēto vokālo pavadījuma pasauli. Mūzikas teorijas, akorda simbola rakstīšanas un ritma pamati ir skaidri strukturēti, un metodiski un daudzveidīgi ievesti. Jauns saturs ir praktiski  izrakstīts, un efektīvi konsolidēts. Ar vingrinājumiem un dziesmu paraugiem, melodiju harmonizācija un melodijas un pavadījuma spēlēšana tiek trenēta. Šādā veidā pakāpeniska mācīšana ļauj brīvāk pavadīt un radošāk improvizēt.

Grāmata ir piemērota pašmācībai, kā arī grupas- un privātstundām. Pamatojas uz klavierspēlētāju kurš grib iemācīties improvizēt pavadījumus, un ir arī piemērots augstskolām mūzikas pedagoģijas mācībām, un mūzikas skolām. Amatieri ar pamatzināšanu klavierspēlē un mūzikas teorijā, kā arī profesionāļi ar klasiskās mūzikas pamatu iegūs vērtīgu motivāciju.

Vingrinājumi un pavadījuma motīvi atrodas pievienotajā diskā, daļēji ar klavierēm, daļēji ar ansambli- kas sniedz precīzu un skaidru iespaidu no dotā mūzikas stila. Motivējošās ansambļa atskaņošanas ir piemērotas līdzspēlēšanai un atbalsta mācību procesu.

Grāmata maksā 33,49 EUR

Liedbegleitung
LiedbegleitungKomentāri


Ienākt
draugiem.lv twitter.com facebook.com
Draugi / Sadarbības partneri