News /

Songs for Children's Choirs (10/04/2014)

In honour of the Latvian poet Auseklis, native to their region, and continuing the a capella choral singing tradition, in 2005 the Aloja town council announced a children's original choral composition competition for children's choirs, with the aim of motivating young composers to create Latvian modern songs for their peers. Choir conductor Māra Skride, who first came up with the idea for the competition, is also the project manager; the name of the competition comes from a line of Auseklis' poetry- Kas mēs bijām, būsim, esam. [What we were, will be, are.]

Young composers from all over Latvia have since 2005 submitted 146 a capella original compositions and Latvian folk song arrangements. The jury have judged 50 of the composers to be competition laureates.

The collection costs 4.90 EUR.

Jaunie Jaunajiem Dziesmas bērnu koriem
Jaunie Jaunajiem Dziesmas bērnu koriemKomentāri

before 1589 days (18/06/2014 01:21)

Uz jautājumu kādēļ Man netīk šie svētki atbidēšu ar Jūsu teiktajiem vārdiem Svētki ir krocmeializēti esmu no tiem cilv. kurus spēj piesaistīt klusums, miers, pārdomas, bet ir tik grūti no visa izrauties un ieiet šai klusumā.Es vēlarvien nespēju noticēt, ka ir iesācies gaidīšanas laiks nemaz nerunājot par to, ka rīt jau ir 3 adventa!Manas vēlmes būtu šo laiku pavadīt Tuvāk Tētim, sakārtot sevi, pieklust Lai ļautu tur iemājot Mazajam Jēzus bērniņam. Bet kā Jums liekās vai tas izdodās ? Protams, ka nē. Ir tik daudzas lietas, kas ikdienā ietekme, bet nejau apkārtējā pasaule pie tā visa jāvainojama man ir izvēle, bet viss tik dziļi ievelk.Man šobrīd nāk prātā vārdi no Rom.7:15,17 20(Jo es pats nesaprotu, ko daru; jo nevis to, ko gribu, es daru, bet, ko ienīstu, to es daru. Bet tad jau vairs es tas neesmu, kas dara ļaunu, bet manī mītošais grēks. Jo es zinu, ka manī, tas ir, manā dabīgajā miesā, nemīt nekas labs. Labu gribēt man ir dots, bet labu darīt ne. Jo labo, ko gribu, es nedaru, bet ļauno, ko negribu, to es daru. Bet, ja es to daru, ko negribu, tad darītājs neesmu vairs es, bet manī mītošais grēks. )Par to kādēļ esmu izvēlējusies ziemassvētkos nemērot ceļu uz baznīcu Atklāti sakot nezinu vaivaru šeit tik brīvi savas domas, paust. Man negribās, ka tas nāktu kādam par apgēcību. Piedodiet.Protams, ka pārdomas nespēj neko, bet Jūs notiesas nezinat kādēļ es esmu izšķīrusies par šādusoli un kā jau Jūs teicāt tikai Kristus Tādad arī ne Dievkalpojums Vismaz man personīgi.Es pilnībā piekrītu Jums par to, ka tas ir laiks ko veltu Dievam, bet Redzi, Tev patīk patiesība,kas apslēpta sirds dziļumos (51.ps 8a) un Upuri, kas patīk Dievam, ir satriekts gars. (19a) Un tad ja es nenāku viņa priekšā ar tādu sirdi (ziemassvētkos) vai to vaig ?Ziniet par ļaudīm kas atnāk ziemassvēkos Kad Evanģēlijā tie stāstīta līdzībapar sējēju ikviena sēkla dzird vārdu un ne velti saka, ka katrs vārds ko sējpaliek sirdī un kaut kad šis vārds var sākt augt.


Login
draugiem.lv twitter.com facebook.com
Friends / Partners